FAQ

Jak mogę Ci pomóc?

Masz pytanie? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszam do kontaktu.

Popularne pytania

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o moich świecach sojowych, ale baliście się zapytać.

Świece są PRZEBADANE CHEMICZNIE. Każdy zapach posiada klasyfikację lub kartę charakterystyki oraz dedykowane CLP.

Świece są BEZ PARAFINY! Parafina jest pochodną ropy naftowej. Spalanie jej uwalnia toksyczne substancje, takie jak toluen czy benzen. Przebywanie w tych oparach może powodować bóle głowy czy mdłości.

Świece są RĘCZNIE WYKONANE. Cały proces od doboru aromatu poprzez dobór knota aż do zlania świecy, etykietowania i wysyłki wykonuje samodzielnie.

Z NATURALNEGO WOSKU SOJOWEGO bez GMO. Z uprawy bez pestycydów i herbicydów. Wosk BIODEGRADOWALNY.

CZAS PALENIA jest dłuższy o półtorej razu w porównaniu ze świecą parafinową.

Tylko CERTYFIKOWANE olejki zapachowe (nie eteryczne), które spełniają wymogi The International Fragrance Association. Bezpieczne podczas spalania.

DREWNIANY KNOT jest z drewna europejskiego. Impregnowany wyłącznie we wosku sojowym. Wyjątkowy knot, który szumi i migocze podczas palenia. Wytwarza przytulny klimat palonego drewna w kominku.

Świece są całkowicie WEGAŃSKIE. Wosk oraz olejki zapachowe nie były testowane na zwierzętach ani nie posiadają składników odzwierzęcych.

Stosuję szklane słoiki oraz ponowne wykorzystanie wypełniaczy i kartonów w duchu LESS WASTE.

Wosk sojowy rozgrzewa się do NISKIEJ TEMPERATURY, dlatego istnieje niskie ryzyko poparzenia się. Rozlany wosk sojowy zmyjesz łatwo ciepłą wodą i mydłem.